featured

Sıcacık montlar,bereler, kayaklar, kar botları ve çok daha fazlası Decathlon’da!

Eksi 15 dereceye kadar sıcak tutan su geçirmez kar ayakkabılarından, %100 UV korumalı kayak & snowborad gözlüklerine kadar spor tutkunlarının ihtiyacı olan her şey Decathlon’da!

Soğuk kış günleri ve kış sporları için ihtiyacınız olan tüm ürünleri Decathlon.com.tr ve Decathlon mağazalarında bulabilirsiniz.

Sezon trendi renk ve desenlerde montlardan, sıcacık içliklere, sporcular tarafından geliştirilmiş tasarım ve teknoloji harikası snowboard ve kayaklardan her hava koşuluna uygun kayak gözlüklerine, rengarenk berelerden kasklara kadar soğuk kış günleri ve kış sporlarıyla ilgili siz ve sevdikleriniz için aradığınız tüm ürünler Decathlon’da.

Güvenlik ve konfor odaklı teknik ürünleriyle başlangıç-orta seviye ve deneyimli sporcular için geniş bir kış sporları ürün gamına sahip olan Decathlon’da, bu kış soğuktan çekinmeden spor yapabilmeniz için ihtiyacınız olan mont ve botlar, pistte yer tutuş sağlayan ve daha az düşmeniz için denge hatalarını tolere eden özel snowboardlar, güneşli ya da bulutlu havalarda %100 UV korumalı buğu önleyici gözlükler, rengarenk bere ve eldiven gibi tüm aksesuarları da bir arada bulabilirsiniz.

Online alışveriş için: decathlon.com.tr

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

24 Saat Futbol ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!