Loading...
19/05
Bitti
logoEverton
3
logoCrystal Palace
2
19/05
Bitti
logoAston Villa
1
logoBurnley
1
19/05
Bitti
logoChelsea
1
logoLeicester City
1
featured

SPORSEVERLER İÇİN YEPYENİ BİR PROGRAM: “ON’SUZ YAPAMAM” BAŞLIYOR

GAİN, sporseverler için hazırladığı farklı formattaki içeriklerine bir yenisini daha ekliyor. Milli atletler ve farklı dallardan sporcular ile GAİN izleyicisini buluşturacak “On’suz Yapamam”, 19 Haziran günü yayına giriyor.

 

GAİN’in en yeni programı “On’suz Yapamam”, hepsi birbirinden başarılı, branşının parmakla gösterilen sporcuları olan isimlerin özel hayatlarına farklı tarzda bir pencere aralıyor. Sporcular programda, sık sık çıktıkları yolculuklarda yanlarından ayırmadıkları, onlar için bir anlamı olan on nesneyi, neden seçtiklerini ve o nesnelerin onlara ne ifade ettiğini anlatıyor.

 

Yepyeni programın her bölümünde ayrı bir olimpik milli sporcumuz “On’suz Yapamam” dediği nesnelerin hikayesini paylaşıyor. 6’şar dakika süren mini belgesel tadındaki programa jimnastikçiler Ferhat Arıcan ile Ahmet Önder, okçular Yasemin Ecem Anagöz ile Mete Gazoz, voleybolcu Bahar Toksoy Guidetti, yelkenci Alican Kaynar ve futbolcu Didem Karagenç gibi isimler konuk oluyor.

 

“On’suz Yapamam” her Cumartesi saat 12.00’de yayına girecek bölümleriyle GAİN’de başlıyor.

 

GAİN’de yenilik zamanı! Yepyeni özgün içerikler GAİN Premium’da. Kredi/banka kartı ile aylık 21.90 TL, uygulama içi ödeme ile aylık 23.99 TL’ye Premium üyeliğe geçilebilecek. GAİN’in içeriklerinin bir kısmı her zamanki gibi ücretsiz olmaya devam edecek.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

24 Saat Futbol ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!