beylikduzu escort

Süper Lig Futbolcularının Piyasa Değerleri Açıklandı

Süper Lig’de mücadele eden futbolcularının piyasa değerleri güncellendi. Buna göre en pahalı futbolcu Galatasaray’ın file bekçisi Muslera oldu. 14 milyon Euro değerinde olan Muslera’yı ise Oğuzhan Özyakup takip ediyor. Beşiktaş’ın orta sahasında görev yapan milli oyuncu, 12.5 milyon Euro değerinde. Fenerbahçe’de kiralık olan Lens ise 12 milyon euro’luk piyasa değeri ile üçüncü sırada bulunuyor. Fenerbahçe’nin bir diğer önemli yıldızı Simon Kjaer de 11.5 milyon Euro ile listeye dördüncü sıradan girdi.

Fenerbahçe’de kiralık olan bir başka oyuncu Sow ise beşinci sırada bulunuyor. 11 milyon Euro değerinde olan oyuncunun arkasından Aboubakar geliyor. İlk altıda olan futbolcuların kiralık olması önemli bir ayrıntı olarak değerlendirilirken ilk beşte yer alan üç futbolcunun Fenerbahçe’den olması da dikkat çekici.

Listede 11.sırada yer alan Edin Visca ise en çok dikkat çeken futbolcu oldu. 2011 yılında 300 bin Euro değerinde olan futbolcunun 2017 yılı itibariyle değeri tam 42.5 kat artarak 8.5 milyon Euro oldu.

Sporx.com

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap