beylikduzu escort

supertotobet betist

Taison’a Yeni Rakip

Beşiktaş, Shakhtar Donetsk’in 29 yaşındaki sol kanat oyuncusu Taison için harekete geçti. Yönetim, Aralık’ta sözleşmesi bitecek oyuncuyla ön protokol yapmak istiyor.

Beşiktaş’ta yeni sezon transfer hareketliliği sürüyor. Siyah-beyazlılar, Shakhtar Donetsk’in sol kanat oyuncusu Taison’ı kadrosuna katmak için düğmeye bastı. Palmeiras’dan Dudu için girişimlerde bulunan yönetim, Shakhtar Donetsk’ten Taison Freda için de temaslara başladı. 1 hafta önce Ukrayna ekibi ile ilk görüşmeyi gerçekleştiren siyah beyazlılar, Brezilyalı oyuncu konusundaki ciddiyetini ortaya koydu.

Aralık ayında kulübü ile sözleşmesi sona erecek olan futbolcu için Shakhtar Donetsk kulübünün 10 milyon euro gibi bedel istediği öğrenilirken, Beşiktaş’ın Aralık ayında sözleşmesi bitecek olan ve bu nedenle kiralama seçeneği olmayan tecrübeli futbolcu için bu rakamları ödemeyeceğini bildirdi. Yaşanan bu sürecin ardından Beşiktaş ile ön protokol yapmak isteyen yıldız futbolcunun, siyah-beyazlılara bedava gelmesi halinde Beşiktaş’tan yaklaşık 4,5 milyon euro’ya yakın bir maaş istediği ifade edildi.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap