beylikduzu escort

Terim Her Soruya Cevap Verdi

Fatih Terim, basın toplantısında gazetecilerin sorularını cevapladı. Arda Turan hakkında, benimle her şeyi konuşabilirim diyen Fatih Terim, ” Hırvatistan maçı öncesinde prim konuşulmadı.” dedi.

“Fatih Terim’den korkuyorsunuz soru soramıyorsunuz, haber yazamıyorsunuz diye diye bir şehir efsane yarattılar. Bir algı operasyonu yaptılar. Ancak bunları yaparken hiç kimse utanmıyor. Hiç kimse çekinmiyor. Gazetelerinizde tam sayfa ayırmadan önce bir telefon açıp sormanız gerekmez miydi?” sözleriyle basına yüklendi.

Sabah Gazetesi’nden Fatih Doğan’a yüklenen Fatih Terim, “Sende haber yaparken kimseye sormuyorsun”.

“Kötü insanlara ve kötü olaylara karşı hazırlıklı olmalıyız. Bir senedir huzurlu bir Milli Takım Kampı yaşatmadılar. Biz ne yaptık da bunu hak ettik. Her Milli maç öncesinde birileri çıkıp olaylar oluyor. Ben ve futbolcular bu durumdan etkileniyor. Aynı yere farklı noktalardan vurmaya çalışan insanlar var. Her gün iftira ve yalan haber yazılıyor.

Arda Turan olayı hakkında ise Terim, “Yıldırım Demirören ile görüşmüşler. Bir sorun bakalım, ne konuşmuşlar.” açıklamalarında bulundu. Arda Turan ismini ise hiçbir zaman kullanmaması dikkatlerden kaçmadı.

“Herhangi birinin sıkıntısı varsa gelip yüzüme söylesin” diyerek Arda Turan’a da sert tepki gösterdi.

 

 

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap