featured

Torrent :İstanbul’da olacağım..

Torrent “İlk 7 maçı saymamayı tercih ediyorum. Takım bulduğumuz haldeydi. Biz antrenörler olarak işimizin arkasındayız.” diye konuştu.

Kulüpde gerçekleşecek olan seçime binaen Torrent, sözlerini Başkan Burak Elmas’ı tebrik ederek başladı. Hocamız , “Onu tebrik ederim. Galatasaray’ın başkanı olmak kolay değil. Düşüncesine saygı duymamız lazım. 4 Temmuz için sezon öncesi hazırlıklarımıza biz başladık. Eğer devam edemeyeceğimizi söylerse bunu kabul etmek zorundayız. Bu durumda Galatasaray için her zaman en iyisini dilemeye devam ederiz. Türkiye’de ve İstanbul’da bir süre daha yaşamaya devam edeceğim. Çünkü buraya bayılıyorum. Türk Ligi’ni de çok seviyorum. Takip etmeye devam edeceğim. Elimde olmayan şeylerle ilgili bunu söylüyorum. Elimde olan şeyler, sahada olanlar. Elimde yapabileceğim bir şey yoksa bu konuda kaygılanmıyorum. Kalırsam mükemmel olur. Önümüzdeki sezon için hangi oyuncularla oynayacağımız elimizde hazır. Başka bir antrenör gelirse de ben Galatasaray’ın maçlarını stadında seyretmek için çok kez ziyaret edeceğim.” ifadelerini kullandı.

 

Seçimi İstanbul’da takip edeceğini ifade eden Domenec Torrent, “Benim tatil planım yok. Sportif direktörümüzle önümüzdeki sezon olursak hangi oyuncularla oynayacağımızı konuşuyoruz. İstanbul’da olacağım. Seçim olduğu için İstanbul’da olmak daha iyi diye düşünüyorum.” dedi.

 

Kaynak:galatasaray.org

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

24 Saat Futbol ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!