featured

Trabzon 1453’den büyük başarı

Bağcılar’ın amatör spor kulüplerinden Trabzon 1453 Spor Kulübü 2022-2023 sezonunda peş peşe üç grupta şampiyon oldu.

Şampiyon olan Trabzon 1453 Spor A takımı kulüp tarihinde ilk defa Süper Amatör Lig’e yükseldi. Son karşılaşma sonrasında Mahmutbey Stadyumu’nda kutlama yapan Trabzon 1453 Spor’u taraftarları yalnız bırakmadı.

A takımın son maçı sonrasında kutlamalara Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir de katıldı. Başkan Özdemir şampiyon sporcuları kutlayarak üç kategoride ki şampiyonluk kupalarını takımlara verdi. Madalyalarını da tek tek futbolculara takarak kutlayan Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir “Trabzon 1453 Spor’u tebrik ediyorum. İlçemizde nice şampiyonluklar getirmelerini temenni ediyorum” dedi.

Trabzon 1453 Spor Kulübü Başkanı Zeki Cici “U 16, U 18, A Takım üç kategorimiz de şampiyonluk kupamızı Bağcılar Belediye Başkanımız Sayın Abdullah Özdemir ile birlikte kaldırdık. Şimdi önümüzde uzun bir yol var. U 18 takımımız ile birlikte kulübümüzü ve ilçemizi İstanbul Şampiyonasında arkasından Türkiye Şampiyonasında en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. A takımımız da kulüp tarihinde ilk kez 2023-2024 sezonunda mücadele edecek” dedi.

Kaynak: Güneşli Haber Gazetesi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

24 Saat Futbol ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!