beylikduzu escort

Usta istifadan döndürdü

Egemen, “Şu an itibariyle Trabzonspor yönetim kurulu üyeliğinden istifa ediyorum. Tüm camiadan özür diliyorum. Hakkınızı helal edin dostlarım. İstifamın ne Bursaspor maçı, ne de Rizespor ile zerre kadar ilgisi yoktur. İstifamı kötü niyetliler istismara kalkmasın. Öyle bir an gelir ki, bazı yolların dönüşü, bazı hataların özrü, bazı insanların anlamı olmaz” sözleri ile sosyal medyadan istifasını duyurdu.

MUHARREM USTA DEVREYE GİRDİ

Bunun üzerine kendisiyle görüşen Başkan Muharrem Usta, Egemen’i istifa kararından vazgeçirerek, yönetimdeki görevine devam etmesini sağladı. Bunun üzerine Usta, yaptığı açıklamada, “Yönetim kurulu üyemiz Sn.Ali Rıza Egemen’in sosyal medya üzerinden yapmış olduğu istifa ciddi bir sorundan değil; anlık duygusal bir davranışdan kaynaklanmıştır. Kendisiyle yapmış olduğum değerlendirme sonucu kulübümüzdeki görevine devam edecektir” dedi.

AYNI KARARLILIKLA

Usta, “Trabzonspor’un her zamankinden daha fazla desteğe ihtiyacı olduğu bir dönemde her arkadaşımızın en üst düzeyde kulübümüze katkıda bulunması kaçınılmaz bir gerçektir. Ağır bir yükü taşımak ve başarılı olmak için Yönetim Kurulu olarak daha da fazla çalışacağımızdan ve hep beraber başarıyı yakalayacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Muharrem Usta’nın Egemen’i kararından vazgeçirdikten sonra Egemen sosyal medyadan tüm açıklamaları sildi.

Güne Bakış

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap