beylikduzu escort

Van Persie İçin Şok Sözler!

Fenerbahçe’nin efsane oyuncuları arasında yer alan ve Divan Kurulu Üyesi olan Semih Yuvakuran canlı yayında Hollandalı futbolcuyla ilgili sert eleştirilerde bulundu. İşte o değerlendirmeler:

“Van Persie konusunu ben anlayamıyorum. Adam geldiği   günden beri hiçbir zaman hazır değil. Beşiktaş maçında yaptığı pislikti. Geçmişte Pascal yaptı, Beşiktaş hemen gönderdi. Böyle futbolcudan nefret ederim”

“Aldığı parayı hak edecek bir oyunda oynamıyor. Bu paralar nasıl veriliyor anlamıyorum. Bir tek kulübün anahtarını vermemişler sadece.”

“Keşke Fenerbahçe’ye gelmeseydi. Ona verilen şansı keşke genç   takımdan bir oyuncuya verselerdi. Yemin ediyorum hem kulübün parası cebinde kalacaktı hem de genç oyuncu kazanacaktık.”

“Bir de sevimsiz bir oyuncu. Van Persie’yi sevmiyorum. Oyundan çıkıyor, hocasına trip atıyor. Takım arkadaşlarının suratına bakmıyor. Sen kimsin ya..”

“Hem top oynamıyorsun hem de sinir sistemlerimizi bozuyor.   Ben oyuncu olsam Van Persie çıkarken benim yüzüme bakmasa Osmanlı tokadını yapıştırırım suratına.”

Hürriyet

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap