featured

Vitor Pereira:Hataların iyi yanı ders çıkartmak oluyor.

Vitor Pereira Olimpiakos maçı sonrası konuştu.

İste o sözler

Her maç gibi çok önemli bir maça çıkacağız. Bu maça hazırız, biz Fenerbahçe’yiz. Rakibin kim olduğu önemli değil. Oynadığımız futbol belli. İnşallah kazanırız ve yolumuza devam ederiz. Çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz. Yoğun bir maratondan geçiyoruz. Sonuç olarak insanız. Ama ne yapmamız gerektiğini de en iyi bilen bizleriz. Bundan sonra da sağlıklı şekilde yolumuza devam etmek istiyoruz. Hataya yer olmayan büyük camialardayız. Hataların iyi yanı ders çıkartmak oluyor.

 

“Tecrübeli ve büyük bir kulübe karşı oynayacağız. Kendi oyunumuzu oynamamız gerekiyor. Umarım taraftarlarımızın enerjisi de stadyumda olur. Portekizli bir hocaları var, onunla da zaten arkadaşız. Yarın birbirimize karşı daha iyi olmak için karşılaşacağız.

 

Pereira, sakatlıkları geçen Sosa, Tisserand, Serdar Aziz, İrfan Can Kahveci ve Nazım’ı oynatıp oynatmayacağı şeklindeki soruya “Sakatlığı geçen isimler yarınki maç için hazır olsalar bile bu tarz bir maçta döndürmek yerine adım adım dönmelerini sağlamak daha doğru olur diye düşünüyorum. Yarın her halükarda 11 futbolcumuz sahada olacak”

 

Portekizli hocanın sözleri: “İnsanların saatlerce neden bunu konuştuğunu anlamıyorum. Önemli olan davranışlardır. Çok iyi bir sezon öncesi geçirdik ve sezona güzel girdik. İyi maçlar çıkardık. Sezon başlangıcında Serdar ve Pelkas’ın yaşadığı sakatlıklar dinamiğimizi olumsuz etkiledi. Şimdi eksikler geri dönüyor. Sezon başlangıcında Serdar ve Pelkas’ın yaşadığı sakatlıklar dinamiğimizi olumsuz etkiledi. Şimdi eksikler geri dönüyor

Caulker çok iyi bir oyuncu ancak benim sistemime uymuyor. Kendisine de söyledim bunu. Kim’in performansından memnunum, belki de benim çalıştırdığım en iyi stoper olabilir.

Berisha ve diğer oyuncuların performansından mutluyum. Her biri takım oyuncusu. Berisha çok fazla çalışıyor. Buraya geldiğinde takımla çalışacak vakti olmadı, geldiği gibi sahaya çıkmak zorunda kaldı. Öz güvenlerini kazanmaya çalışıyorlar. Hepsinin performansından memnunum.

 

Kaynak:Skorer

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

24 Saat Futbol ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!