beylikduzu escort

Volkan Demirel’den Flaş Muslera Sözleri

Fenerbahçe kulübü, takım kaptanı Volkan Demirel için bir imza töreni düzenledi. Törende Volkan’la birlikte Ali Yıldırım da hazır bulundu.

 

Ali Yıldırım’ın Sözleri

 

“Bugün önemli bir gün. 16. yılını geçirecek. Volkan Demirel’in imza törenini yapacağız burada. Yuvada kaldığı için ona teşekkür ediyoruz. Abdullah Kiğilı da onun için geldi. Onu seviyoruz, yuvada kaldığı için mutluyuz.”

Ali Yıldırım, Volkan Demirel’in sözleşmesi süresiyle ilgili de “Volkan istediği müddetçe” dedi.

“Zaten bundan başka bir şeyi hiçbir zaman düşünmedim. 15 yıldır hizmet ettiğim bu kulübe bedenim, vücüdum, aklım el verdiği sürece her zaman hizmet edeceğime söz veriyorum. Hayırlı uğurlu olsun. Teşekkür ediyorum.

“Uzun yıllar Fenerbahçe’ye hizmet etmek istiyorum. Rekor Müjdat abide. Onu rekorunu kırmak istiyorum. 40 yaşına kadar oynamak istiyorum.”

“Aslında bu formayı ilk giydiğimde bunları düşünememiştim. Ama zaman geçtikçe bu hedefi kendime koymuştum. Ne kadar çok bu camiaya hizmet edersem bu benim için gurur ve onurdur.

“Biz burada bir hedef için çalışıyoruz. Kim iyi olursa sahaya o çıkacaktır ve Fenerbahçe’nin başarısı için mücadele edecektir.”

Flaş Muslera Sözleri

 

“Muslera’yla bir ki seyahatimiz, yemek ortamlarımız olmuştu. Saygı duyduğum sevdiğim biri. Galatasaray camiasındaki ender isimlerden bir tanesi. Onu sevdiğimi buradan söyleyebilirim.”

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap